СЕ ОД КОЗМЕТИКА!

КОСАТА ШТО ЈА СОНУВАВТЕ, ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е СЕГА РЕАЛНОСТ!

ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПО ПРИФАТЛИВИ ЦЕНИ

ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ И ПАРИ СО НАШИТЕ ЕКСКЛУЗИВНИ КОЗМЕТИЧКИ ПРОИЗВОДИ ЗА КОСА!

ИЗДРЖЛИВИ И МОЌНИ

АЛАТКИ ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ДА ПОСТИГНЕТЕ ПЕРФЕКЦИЈА

ПРЕПОРАЧАНИ

Smooth Smoothing Hair Oil 100ml Alfaparf

1.000 ден

Третманите за коса Alfaparf Semi di Lino Smoothing содржат уникатни комплекси и состојки кои ја штитат и ревитализираат косата.

Додај во кошница

Revlon Style Masters Fanaticurls 150ml

1.050 ден

Висока дефиниција, максимална контрола. Curl Activator.Effect: дефинира и скротува кадрава коса.

Додај во кошница
1.

БРЗА ИСПОРАКА

Достава до врата.

2.

ПОДАРОК.

Изненади го твојот близок.

3.

ВИСОК КВАЛИТЕТ

Трајност и свежина.

4.

КУПУВАЈ СО РАДОСТ.

Уживајте со Нашите производи.